Künye

Künye

imagentur GmbH
Mafinex Technologiezentrum
Julius-Hatry-Straße 1
68163 Mannheim/Germany

 

Tel: +49 (0) 621 17 88 75 80
Fax:+49 (0) 621 17 88 75 87

 

Genel Müdür
Tarık Bayram Gölezlioğlu

 

Ust.-IdNr.: DE 275614312
Registergericht Mannheim, HRB 711176

Bilgi Koruması: Hizmetlerimizi kullanabilmeniz için kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Bilgileriniz Alman veri koruma kanun ve kurallarına göre kaydedilir ve kullanılır. Bilgileriniz üçüncü şahıslara verilmez.

 

Copyright: © Imagentur GmbH Mannheim (Almanya). Tüm hakları saklıdır. Imagentur GmbH web sayfasında bulunan ses ve video uygulamaları, animasyonlar, grafikler, metinler, resimler, ve diger multimedya uygulamaları fikri mülkiyet haklarını düzenleyen yasalar ile diğer koruma yasalarının koruması altındadır. Bu web sitesinin içeriği kopyalanması, değiştirilmesi, dağıtılması ya da üçüncü kişilerin kullanımına sunulması yasaktır. Web sayfasında bulunan bazı işler üçüncü kişilerin fikri mülkiyetine aittir.

 

Sorumluluk: Bu web sayfası mümkün olduğunca büyük dikkat gösterilerek hazırlanmıştır. Ancak Imagentur GmbH görsel, yazı ve bilgilerin kesinliği ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Dolaylı ya da dolaysız, bu web sayfasının kullanımından kaynaklanan sorunlarda, ihmal ya da bilinçli yanıltma durumları mevcut olmadığı sürece tamamen kullanıcıya aittir. Bu web sayfası, üçüncü kişiler tarafından yayınlanan web sayfaları tarafından kullanıldığında Imagentur GmbH içerikle ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.